Výsledková listina

Jirkovský crossmarathon a Jirkovský půlmarathon 2018

9. června 2018

maratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 6 6
2M muži 40-49 21 20
3M muži 50-59 11 10
4M muži 60-69 6 6
5M muži 70 a více 2 2
ženy 18-39 3 3
ženy 40-49 2 2
ženy 50-59 4 4
celkem 55 53
půlmaratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 4 4
2M muži 40-49 7 7
3M muži 50-59 4 4
4M muži 60 a více 1 1
ženy 18-39 7 7
ženy 40-49 4 4
ženy 50-59 3 3
celkem 30 30
cyklisté startovalo dokončilo
1M muži 18-35 15 15
2M muži 36-45 22 21
3M muži 46 a více 22 20
ženy 18-35 3 3
ženy 36-45 9 9
ženy 46 a více 5 4
celkem 76 72
koloběžky startovalo dokončilo
1M muži 18 a více 4 4
ženy 18 a více 1 1
celkem 5 5
turisté startovalo dokončilo
celkem 4 4
účastníků celkem: 170
maratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 6 6
2M muži 40-49 21 20
3M muži 50-59 11 10
4M muži 60-69 6 6
5M muži 70 a více 2 2
ženy 18-39 3 3
ženy 40-49 2 2
ženy 50-59 4 4
celkem 55 53
maratonci
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M 2M 3M 4M 5M
43 Čada Radim Sokol Unhošť 1976 2:54:20,64 1. 1.
28 Kunčar David Praha 10 - Pitkovice 1975 3:07:02,09 2. 2.
44 Kozák Jan Hostomice 1976 3:11:02,92 3. 3.
17 Stejskal Jakub Kadaň 1984 3:24:46,34 4. 1.
40 Karas Karel udělat si žízeň 1966 3:26:18,49 5. 1.
38 Sedlák Pavel MK Seitl Ostrava 1971 3:41:15,77 6. 4.
33 Maroušek Daniel Krnov 1987 3:47:04,84 7. 2.
24 Šístek Jan Praha 7 1974 3:48:09,86 8. 5.
32 Jahoda Zdeněk BK Běkodo Teplice 1977 3:50:11,34 9. 6.
45 Kůrka Libor Dobroměřice 1971 3:50:30,67 10. 7.
41 Hamerník Jan Přelouč 1955 3:52:37,22 11. 1.
7 Hladík Milan Jirkov 1975 3:53:20,73 12. 8.
11 Kucko Miroslav Liberec 1958 3:54:53,14 13. 2.
1 Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 1988 3:55:31,86 14. 1.
6 Tomášek Jan BK Čvacht/Yellow Ribbon Run 1976 3:55:59,02 15. 9.
12 Ovčačík Tomáš Březno 1972 3:56:15,21 16. 10.
14 Thumsová Marie Traged Team 1964 3:59:47,72 17. 1.
4 Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 1968 4:00:40,05 18. 2.
16 Vodička Pavel Most 1964 4:04:07,71 19. 2.
59 Vohnout Martin SRTG Strupčice 1980 4:05:56,48 20. 3.
5 Patera Miroslav BK Louny 1963 4:06:34,80 21. 3.
58 Rohr Petr Praha 6 1965 4:07:11,90 22. 4.
49 Schmiedt Ondřej Prachatice 1980 4:08:26,90 23. 4.
47 Křížová Anežka Hora Svaté Kateřiny 1999 4:08:27,79 24. 2.
18 Nejedlý Petr Praha 5 1974 4:11:27,86 25. 11.
10 Beránek Josef Maraton Klub Kladno 1958 4:11:46,27 26. 3.
52 Kollár Filip SRTG Strupčice 1973 4:12:11,92 27. 12.
50 Řehoř Zdeněk SRTG Strupčice 1978 4:25:05,78 28. 13.
48 Dlábek Marcel Prachatice 1991 4:30:06,03 29. 5.
46 Pravda Oldřich TG Running team 1973 4:32:44,55 30. 14.
20 Mrnková Věra BK Louny 1972 4:32:48,10 31. 1.
19 Sapoušek Miroslav Most 1973 4:32:51,41 32. 15.
51 Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 1987 4:33:54,24 33. 3.
21 Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť 1949 4:37:50,14 34. 4.
3 Stumpf Michal Most 1980 4:38:15,78 35. 6.
56 Čelmák Petr Běžci Chomutov 1972 4:38:52,93 36. 16.
53 Bartoš Miroslav BK Louny 1953 4:42:41,41 37. 5.
54 Ulma Tomáš Praha 9 1964 4:44:14,36 38. 5.
9 Szász Petr Ultrasport Sokolov 1954 4:44:57,71 39. 6.
42 Pucholt Jiří TJ Sokol Unhošť 1959 4:48:25,71 40. 6.
34 Rezek Michal Pim Kings 1965 4:49:12,06 41. 7.
23 Kareš Ladislav Běžci Chomutov 1965 4:55:45,37 42. 8.
35 Šandera Martin BONBON 1976 4:57:52,95 43. 17.
57 Pavlinsky Vladimír Damice 20 1969 5:06:17,87 44. 18.
37 Večeřa František VTŽ Chomutov 1948 5:20:26,04 45. 1.
22 Kubičková Eliška Anna SC Marathon Plzeň 1966 5:25:49,85 46. 3.
13 Havlůjová Marcela Most 1975 5:40:21,08 47. 2.
8 Kostka Josef VTŽ Chomutov 1947 5:42:55,84 48. 2.
25 Linhart Milan KBA Grafitec Dobruška 1964 5:43:18,97 49. 9.
31 Němečková Martina Praha 1965 5:44:26,93 50. 4.
39 Piwowarski František SRTG Strupčice 1975 5:50:31,47 51. 19.
26 Königsmark Jiří Jirkov 1967 5:54:37,62 52. 10.
36 Koller Pavel Bezdědice 1970 6:04:32,46 53. 20.
29 Sládeček Jakub Senešnice 1974 nedokončeno - -
55 Szabó Ludvík Klínec 1963 nedokončeno - -
půlmaratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 4 4
2M muži 40-49 7 7
3M muži 50-59 4 4
4M muži 60 a více 1 1
ženy 18-39 7 7
ženy 40-49 4 4
ženy 50-59 3 3
celkem 30 30
půlmaratonci
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M 2M 3M 4M
89 Ouzký Stanislav Krušnohorci Jirkov 1974 1:34:56,51 1. 1.
74 Watzke Petr VitaSport.cz/Teplice 1966 1:42:24,17 2. 1.
83 Runt Jiří Běžci Chomutov 1976 1:47:07,75 3. 2.
84 Kelbich Petr Vysoká Pec 1961 1:51:50,52 4. 2.
72 Vítková Zuzana Most 1962 1:51:59,68 5. 1.
91 Křížová Libuše Hora Svaté Kateřiny 2004 1:58:28,18 6. 1.
75 Scherrer Jaroslav Orel Moravské Budějovice 1960 1:58:28,88 7. 3.
73 Imr Martin Jirkov 1985 2:00:26,37 8. 1.
82 Vágnerová Veronika VitaSport cz 1973 2:00:57,78 9. 1.
97 Malý Vojtěch PANB 1976 2:06:37,08 10. 3.
71 Sládek Vladimír SRTG Strupčice 1988 2:10:04,29 11. 2.
92 Blail Ondřej Jirkov 1978 2:11:11,29 12. 4.
94 Červený Ladislav Mezihoří 1975 2:11:20,31 13. 5.
90 Červenková Šťastná Lucie Praha 6 1974 2:13:55,63 14. 2.
95 Franc Jaroslav Jirkov 1981 2:14:10,42 15. 3.
76 Sýkora Pavel Klub bolavých kloubů 1980 2:14:11,01 16. 4.
93 Blailová Jana Jirkov 1981 2:17:38,91 17. 2.
100 Ledvinková Monika Chomutov 1971 2:18:21,27 18. 3.
88 Liebig Vilém Chomutov 1965 2:18:52,00 19. 4.
99 Vrbická Pavla Jirkov 1985 2:20:23,67 20. 3.
79 Kroužek Jan Jirkov 1975 2:23:13,10 21. 6.
80 Němec Marek Jirkov 1976 2:37:29,41 22. 7.
78 Babor Diana Jirkov 1963 2:38:39,12 23. 2.
77 Karešová Zdeňka Výsluní 1967 2:47:23,14 24. 3.
87 Holá Denisa Chomutov 1991 3:10:08,74 25. 4.
85 Dufková Daniela SRTG Strupčice 1994 3:10:10,74 26. 5.
86 Joneková Nikola Chomutov 1995 3:10:12,50 27. 6.
96 Malá Michaela PANB 1973 3:10:14,81 28. 4.
81 Šultová Lucie SRTG Strupčice 1998 3:13:33,95 29. 7.
98 Anděl Miroslav Chomutov 1942 5:09:03,14 30. 1.
cyklisté startovalo dokončilo
1M muži 18-35 15 15
2M muži 36-45 22 21
3M muži 46 a více 22 20
ženy 18-35 3 3
ženy 36-45 9 9
ženy 46 a více 5 4
celkem 76 72
cyklisté
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M 2M 3M
21 Luč Jaroslav Hopman team 1987 1:27:00,67 1. 1.
40 Strapko Michal revizechomutov.cz 1988 1:38:20,48 2. 2.
55 Babovák Lukáš Nevix 1988 1:38:22,35 3. 3.
52 Zavadil Jan Bikeři a žiletkáři 1972 1:38:23,96 4. 1.
61 Kott Jiří C.K.Cyklopath 1960 1:40:21,59 5. 2.
63 Krupička Petr Jirkov 1978 1:40:22,16 6. 1.
20 Galajda Jan LK Jirkov 1972 1:41:20,48 7. 3.
49 Vopat Milan Místo 1961 1:44:13,67 8. 4.
13 Laufke Roman Chomutov 1967 1:44:14,18 9. 5.
73 Chlapec Petr Vrskmaň 1972 1:45:22,47 10. 6.
37 Kralevič Aleš Dymokury 1999 1:47:47,89 11. 4.
15 Růžička Pavel Ústí nad Labem 1966 1:47:49,21 12. 7.
24 Sadowski Richard Žatec 1973 1:48:11,19 13. 2.
53 Volf Miroslav Chomutov 1973 1:48:11,92 14. 3.
6 Pilek Jakub SRTG Strupčice 1989 1:49:40,62 15. 5.
64 Waltera Vladimír Team Bike Perštejn 1981 1:49:42,54 16. 4.
5 Chmel David Jirkov 1981 1:54:08,08 17. 5.
4 Kučera Ladislav Chomutov 1984 1:55:19,56 18. 6.
3 Trögl Martin Hnízdil team 1970 1:56:47,03 19. 8.
16 Šampalík Jan Plzeň 1984 1:57:21,61 20. 7.
45 Baxa Martin Jirkov 1980 1:58:55,21 21. 6.
66 Pudil Josef Ústí nad Labem 1957 1:59:26,84 22. 9.
48 Kralevič Jiří Dymokury 1974 2:01:20,63 23. 7.
35 Drdel Milan Jirkov 1979 2:02:34,94 24. 8.
46 Jabůrek Jan Chomutov 1974 2:03:23,78 25. 9.
9 Schücková Ivana Jirkov 1971 2:07:22,94 26. 1.
56 Kotík Daniel Chomutov 1992 2:07:59,76 27. 8.
2 Scholz Patrik Jirkov 1987 2:09:04,00 28. 9.
1 Lohberger Jiří Chomutov 1979 2:09:06,01 29. 10.
65 Waltera Michaela Team Bike Perštejn 1975 2:09:09,23 30. 1.
30 Bukay Richard Jirkov 1977 2:09:13,22 31. 11.
27 Kacerik Roman Jirkov 1987 2:11:09,58 32. 10.
41 Pelly Ctibor Spořice 1977 2:11:47,64 33. 12.
69 Plos Robert Klub Járy Cimrmana 1972 2:16:33,42 34. 10.
36 Zdráhal Karel Jirkov 1967 2:17:47,88 35. 11.
39 Kment Radek Jirkov 1975 2:17:58,55 36. 13.
44 Hošek Petr Jirkov 1964 2:18:36,48 37. 12.
11 Prát Václav Jirkov 1961 2:23:35,73 38. 13.
77 Gruber Radek Nerez trubka Jirkov 1981 2:24:26,14 39. 14.
29 Minařík Jan Chomutov 1985 2:24:51,98 40. 11.
38 Šťastný Václav Praha 6 1944 2:25:25,56 41. 14.
47 Kobík Daniel Jirkov 2000 2:26:13,46 42. 12.
18 Vondráček Jiří Most 1970 2:27:17,71 43. 15.
32 Procházková Eva Chomutov 1959 2:27:50,80 44. 2.
22 Sýkorová Jitka Ať to fičí 1979 2:29:51,95 45. 2.
67 Eisner Pavel Ústí nad Labem 1966 2:34:06,90 46. 16.
75 Bína Jan Boleboř 1995 2:38:57,86 47. 13.
62 Oslík Jiří Chomutov 1979 2:40:50,09 48. 15.
58 Šťastný Robert Ústí nad Labem 1977 2:44:13,42 49. 16.
42 Kapuš Vladimír Jirkov 1954 2:44:52,45 50. 17.
60 Hladík Jan Výsluní 2004 2:45:55,88 51. 14.
23 Tržický Pavel Chomutov 1976 2:45:58,46 52. 17.
50 Škaloudová Petra Chomutov 1974 2:45:58,89 53. 3.
43 Mihal Emil Jirkov 1962 2:46:08,78 54. 18.
33 Macháčková Petra Jirkov 1987 2:55:59,07 55. 1.
34 Šafránek Martin Jirkov 1984 2:55:59,87 56. 15.
74 Šimkovičová Lucia Jirkov 1984 3:08:09,97 57. 2.
76 Kudrna Pavel Žatec 1974 3:08:10,84 58. 18.
54 Dušáková Magdalena Bikeři a žiletkáři 1976 3:08:19,19 59. 4.
51 Hladíková Alena Jirkov 1975 3:08:20,56 60. 5.
59 Hladík Martin Výsluní 1973 3:09:55,43 61. 19.
70 Frolíková Zuzana Duchcov 1962 3:10:29,14 62. 3.
17 Ryšánek Jiří KČT Chomutov 1976 3:26:59,74 63. 20.
72 Pavlinská Miluše Ostrov 1977 3:27:16,40 64. 6.
19 Sapoušková Lenka Most 1972 3:28:28,93 65. 4.
25 Sadowská Petra Vysoká Pec 1981 3:30:24,72 66. 7.
57 Šulc Jan Martiněves 1979 3:30:35,59 67. 21.
26 Hattová Petra Žatec 1980 3:30:39,49 68. 8.
12 Vrzalová Václava Jirkov 1978 3:37:43,21 69. 9.
78 Šampalíková Hana Jirkov 1988 4:40:00,00 70. 3.
79 Butka Miloslav Jirkov 1961 4:40:00,01 71. 19.
80 Schück Petr Jirkov 1960 4:40:00,02 72. 20.
71 Šlapák Zdeněk Team bike Perštejn 1971 nedokončeno - -
68 Pleskot Tomáš Chomutov 1975 nedokončeno - -
14 Krejčí Karel Sweep sport Chomutov 1958 nedokončeno - -
31 Paterová Hana BK Louny 1964 nedokončeno - -
koloběžky startovalo dokončilo
1M muži 18 a více 4 4
ženy 18 a více 1 1
celkem 5 5
koloběžky
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M
97 Adámek Štěpán Jirkov 1980 2:38:00,98 1. 1.
98 Klaus Pavel Běžci Chomutov 1983 2:40:13,80 2. 2.
99 Ouzká Petra Jirkov 1981 2:53:33,30 3. 1.
100 Tichý Michal Jirkov 1970 3:23:31,32 4. 3.
96 Vávra Petr Chomutov 1954 3:25:53,99 5. 4.
turisté startovalo dokončilo
celkem 4 4
turisté
příjmení a jméno klub či obec nar.
Šrejber Luděk Teplice 1954
Liška Daniel Jirkov 1985
Varmužová Vladimíra KČT Chomutov 1969
Kothel Lukáš Chomutov 1980