Výsledková listina Jirkovského crossmarathonu 2017

10. června 2017

Kategoriestartovalodokončilo
 Běžci
1Mmuži 18-392020
2Mmuži 40-492727
3Mmuži 50-591515
4Mmuži 60 a více87
ženy 18-3944
ženy 40-4977
ženy 50-5933
ženy 60 a více11
  
 běžci celkem8584
 
 Cyklisté
J 16-1744
1Mmuži 18-351815
2Mmuži 36-452727
3Mmuži 46 a více2120
ženy 18-3554
ženy 36-4588
ženy 46 a více55
  
 cyklisté celkem8883
 
 Koloběžky
1Mmuži 18 a více33
ženy 18 a více11
  
 koloběžky celkem44
 
Turisté11
 
 celkem účastníků178172



Běžcistartovalodokončilo
1Mmuži 18-392020
2Mmuži 40-492727
3Mmuži 50-591515
4Mmuži 60 a více87
ženy 18-3944
ženy 40-4977
ženy 50-5933
ženy 60 a více11
  
 běžci celkem8584
 
Běžci
Start.
číslo
Jméno a příjmeníMěsto (klub)Nar.Cíl. časUmístění
absol.v kategorii
1M2M3M4M
38Kunčar DavidPraha 10 - Pitkovice19752:49:38,651. 1.      
37Vaněček MichaelVlachovo Březí (Vlachovo Březí Šumava)19792:57:55,362.1.       
45Štos JiříOstřešany19732:57:55,743. 2.      
32Ouzký StanislavJirkov (Krušnohorci Jirkov)19743:00:51,864. 3.      
15Kujíček TomášSpořice (Běžecký klub Spořice)19753:10:17,975. 4.      
 7Hokeš MartinPraha (ČAU)19773:15:32,586. 5.      
13Vakrčka PavelLitoměřice (KT Ústí nad Labem)19643:18:42,497.  1.     
59Kůrka LiborDobroměřice (Dobroměřice)19713:18:55,718. 6.      
18Bulecová PetraŽatec19753:19:43,809.     1.  
14Jeřábek ZbyněkBradlec (kanoistika Mladá Boleslav)19673:26:45,8110.  2.     
10Jaworski WaldemarStrzegom (Polsko) (S 12)19623:27:07,1211.  3.     
46Stejskal JakubChomutov19843:28:15,1212.2.       
 8Sulima GrzegorStrzegom (Polsko) (Strzegomska 12)19673:34:00,7213.  4.     
60Pravda OldřichVejprty (TG Running team)19733:36:33,5914. 7.      
 4Kucko MiroslavLiberec 12 (Liberec)19583:40:12,6715.  5.     
44Holý VáclavKadaň (Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň)19783:42:40,5916.3.       
35Thumsová MarieLiberec (Traged team Liberec)19643:43:31,4017.      1. 
69Herradová ŠtěpánkaPlzeň Malesice19783:43:38,818.    1.   
49Bayerová LenkaPraha 10 (TJ Sokol Unhošť)19683:43:54,2419.     2.  
42Balatka TomášPraha (Všechlapy)19803:44:00,5920.4.       
62Patera MiroslavLouny (BK Louny)19633:45:11,6521.  6.     
36Ženíšek OndřejBlatnice19793:46:58,7622.5.       
17Kujíček MichalSpořice (Běžecký klub Spořice)19793:47:53,123.6.       
58Hubáček TomášNové Strašecí19913:48:08,7424.7.       
24Šístek JanPraha 719743:51:49,4025. 8.      
84Vojtěchovský TomášChomutov (Krušnoman TT Litvínov)19743:52:36,1926. 9.      
11Duršpek JanPlzeň19773:52:37,9127. 10.      
39Hahn HanaChomutov (Běžci Chomutov)19803:53:00,3228.    2.   
57Bartoš MiroslavLouny (BK Louny)19533:53:35,2429.   1.    
72Hebký RobertStrupčice (amatérský nadšenec)19733:54:45,3330. 11.      
73Hladík MilanJirkov19753:55:14,1131. 12.      
 3Twarog ZbigniewStrzegom (Polsko) (Strzegomska 12)19523:55:41,1732.   2.    
79Pajer VojtěchJirkov19933:58:36,1733.8.       
64Jantač DavidJirkov19763:59:19,8434. 13.      
43Malina JiříChomutov (běžci Chomutov)19724:00:36,8235. 14.      
65Nociar MartinChomutov (Solargie)19744:00:44,1436. 15.      
48Hájevská MarcelaBoleboř (DKH Boleboř)19744:01:40,1737.     3.  
26Klail VojtěchMost19804:01:40,5538.9.       
83Dlábek MarcelPrachatice19914:02:45,3039.10.       
74Schmiedt OndřejPrachatice19804:02:57,9740.11.       
12Nejedlý PetrPraha 519744:04:12,7941. 16.      
20Svobodová VeronikaVarnsdorf (AC Rumburk)19864:06:31,6542.    3.   
75Malý VojtěchChomutov (SRTG Strupčice)19764:06:39,7843. 17.      
63Ovčačík TomášBřezno (Březno)19724:08:56,6144. 18.      
31Růžička PavelÚstí nad Labem (Ústí nad Labem)19664:10:49,8645.  7.     
21Hrček PetrBrandýs nad Labem19614:12:35,3946.  8.     
82Hudák JiříBílina19554:13:16,6847.   3.    
55Kollár FilipChomutov (SRTG Strupčice)19734:15:16,5048. 19.      
66Dostál MiroslavÚdlice19744:15:53,149. 20.      
33Karhan JosefChomutov19874:16:06,4050.12.       
50Beránek JosefKrušovice (Maraton Klub Kladno)19584:16:39,9351.  9.     
30Ledvinka JosefPraha 4 (Přibyslav)19724:17:25,1552. 21.      
 5Rouček LukášStřelná u Košťan19824:22:11,2853. - 54.13. - 14.       
 6Wágner MilanTeplice19794:22:11,2853. - 54.13. - 14.       
77Doubek ZdeněkPraha 9 (PKO Praha)19564:24:35,2255.   4.    
56Svoboda VladimírSuchomasty (T.O. Veget)19614:25:18,2956.  10.     
28Breburdová HanaPraha 9 (MK Kladno)19614:26:01,857.      2. 
34Řehoř ZdeněkJirkov (SRTG Strupčice)19784:29:06,5458. - 59.15.       
61Šolta MarcelChomutov (SRTG Strupčice)19694:29:06,5458. - 59. 22.      
23Vostrý MiroslavPraha 5 (MK Kladno)19774:31:38,9060. 23.      
27Mrnková VěraLouny (BK Louny)19724:33:17,1461. - 62.     4.  
29Sapoušek MiroslavMost19734:33:17,1461. - 62. 24.      
81Ulma TomášPraha 919644:36:27,063.  11.     
53Kubičková Eliška AnnaPraha 5 - Hlubočepy (SC Marathon Plzeň, z.s.)19664:39:06,1964.      3. 
22Pucholt JiříUnhošť (TJ Sokol Unhošť)19594:42:01,065.  12.     
85Vohnout MartinJirkov19804:47:35,1166.16.       
52Erben PetrKarlovy Vary19714:48:38,7267. 25.      
16Szabó LudvíkKlínec19634:58:49,8168.  13.     
70Kostka JosefChomutov (VTŽ Chomutov)19475:01:59,369.   5.    
51Horáková RenataBenešov nad Ploučnicí19725:03:09,8970.     5.  
80Dolejš JanPraha 9 (TJ Sokol Unhošť)19495:03:10,8971.   6.    
67Havlíčková MichaelaKlášterec nad Ohří (triatlet Karlovy Vary)19735:05:53,9472.     6.  
41Smrž SpídyChomutov (Běžci Chomutov)19855:05:54,2073.17.       
19Andruh JeňoChomutov19975:14:24,9774.18.       
78Doubková DarinaPraha 9 (PKO Praha)19575:15:47,9375.       1.
40Babinčáková VeronikaJirkov (SRTG Strupčice)19875:18:30,1876.    4.   
 2Havlůjová MarcelaMost19755:26:47,4877.     7.  
54Komrska PavelHorní Jiřetín19745:27:08,3978. 26.      
 9Türkott StanislavPraha19785:28:51,5779.19.       
 1Königsmark JiříJirkov19675:29:20,3380.  14.     
76Pomahač TomášJirkov19805:31:41,5281.20.       
71Rada StanislavChomutov19695:33:42,5482. 27.      
47Hájevský MartinBoleboř (Atletika Jirkov)19675:35:25,4383.  15.     
25Klail VladimírMost19545:36:13,9484.   7.    
68Anděl MiroslavChomutov1942nedokončil-   -    

Cyklistéstartovalodokončilo
J 16-1744
1Mmuži 18-351815
2Mmuži 36-452727
3Mmuži 46 a více2120
ženy 18-3554
ženy 36-4588
ženy 46 a více55
  
 cyklisté celkem8883
 
Cyklisté
Start.
číslo
Jméno a příjmeníMěsto (klub)Nar.Cíl. časUmístění
absol.v kategorii
J1M2M3M
59Krupička PetrJirkov (Author)19781:35:07,161.  1.    
56Havlíček FrantišekChomutov (TJ Klášterec nad Ohří)19641:35:07,702.   1.   
35Beneš MiroslavChomutov (Sportclub 80 Chomutov)19601:35:48,643.   2.   
60Kott JiříChomutov (Cyklopath)19601:38:40,724.   3.   
17Kopta VáclavChomutov (DNT Chomutov)19561:38:41,105.   4.   
29Novák FilipPlzeň19851:43:11,526. 1.     
43Laufke RomanChomutov19671:43:11,967.   5.   
66Seeman AdamChomutov20041:43:24,658.1.      
70Galajda JanPyšná (Ski Pyšná)19721:43:32,109.  2.    
69Hrbek MartinChomutov (CK Floratex Chomutov)19651:44:11,5510.   6.   
40Konopka GustavChomutov (Sweep cycling)19731:46:35,3311.  3.    
67Seeman MilanChomutov19731:46:35,7412.  4.    
15Trögl MartinChomutov (Hnízdil team)19701:48:30,1013.   7.   
44Drdel MilanJirkov19791:50:56,6214.  5.    
80Chlapec PetrVrskmaň19721:51:08,1415.  6.    
 4Chmel DavidJirkov19811:51:26,5516.  7.    
 7Jabůrek JanChomutov19741:51:31,9017.  8.    
41Dráb JiříChomutov (NEVIX)19721:51:32,1418.  9.    
48Kralevič JiříDymokury19741:51:49,1019.  10.    
 9Jeřábek OndřejBradlec (Ivar CZ Author Team)20021:52:21,4320.2.      
21Hudák JaroslavChomutov19851:52:26,1221. 2.     
50Kralevič AlešDymokury19991:52:29,6822. 3.     
42Exner PetrJirkov19981:52:33,4623. 4.     
58Hudák TomášChomutov19881:53:27,2124. 5.     
 6Šampalík JanPlzeň19841:53:54,9025. 6.     
26Hradecký TomášChomutov19861:54:40,7826. 7.     
12Beck PavelJirkov (běžci Chomutov)19751:56:32,1427.  11.    
36Pilek JakubChomutov (SRTG Chomutov)19891:56:41,4328. 8.     
 5Štofko JaroslavJirkov19591:56:55,7829.   8.   
86Baxa MartinJirkov19801:57:12,1030.  12.    
13Runt JiříMálkov (Sweepcycling Chomutov)19761:57:12,8131.  13.    
84Vaněk AntonínChomutov19801:58:21,7832.  14.    
76Kučera LadislavChomutov19841:58:28,6833. 9.     
28Mikeš ZdeněkBílina (KL Sport Most)19621:58:40,4934.   9.   
62Pudil JosefÚstí nad Labem19571:59:23,7835.   10.   
23Scholz PatrikJirkov19872:05:07,6536. 10.     
73Gruber RadekJirkov (Nerez trubka Jirkov)19812:06:54,1437.  15.    
37Plos RobertChomutov19722:08:10,5538.  16.    
61Šídlo ZdeněkHora Svaté Kateřiny (TATRA 138)19622:09:09,9339.   11.   
47Zdráhal KarelJirkov19672:11:03,7240.   12.   
18Schücková IvanaJirkov19712:14:50,4041.      1.
39Falcman MilanChomutov19612:15:47,5542.   13.   
83Sýkora PavelChomutov (Klub bolavých kloubů)19802:17:15,8143.  17.    
 2Pelly CtiborSpořice19772:20:17,6844.  18.    
72Sýkorová JitkaChomutov (Zamrzlá brzda)19792:20:41,3745.     1. 
68Minařík JanChomutov19852:23:04,6546. 11.     
46Vondráček JiříMost19702:23:47,5547.   14.   
74Hejduk DanielBenešov nad Ploučnicí19832:25:49,4948. 12.     
85Prát VáclavJirkov19612:25:53,8149.   15.   
11Mihal EmilJirkov19622:26:33,2450.   16.   
63Lohberger JiříChomutov19792:28:29,6851.  19.    
64Koukola JaroslavJirkov19872:28:32,6552. 13.     
22Svoboda VáclavJirkov19672:28:38,4053.   17.   
77Kolovrat JiříPraha (BK Čvacht)19762:28:40,7254.  20.    
49Eisner PavelÚstí nad Labem (Kub Járy Cimrmana)19662:29:46,7255.   18.   
14Vrbová PetraChomutov (Běžci Chomutov)19812:29:53,256.     2. 
51Hošek PetrJirkov19642:35:02,2757.   19.   
32Blailová JanaJirkov19812:35:45,4358.     3. 
16Šlapák PetrDubí19762:36:52,4359.  21.    
52Klausová MartinaChomutov19852:38:56,6960.    1.  
30Procházková EvaChomutov19592:40:18,4661.      2.
 1Putna JaroslavRadovesice19792:42:00,6262.  22.    
53Šťastný RobertÚstí nad Labem19772:43:22,3063.  23.    
10Jeřábková BáraBradlec (AC Mladá Boleslav)20042:46:05,5864.3.      
 8Jeřábková IvaBradlec (kanoistika Mladá Boeslav)19772:46:06,3765.     4. 
19Písaříková PavlínaChomutov19842:46:34,4066.    2.  
20Filipová BarboraChomutov19852:46:34,7867.    3.  
55Šultová LucieChomutov (SRTG Strupčice)19982:54:18,3768.    4.  
78Malá MichaelaChomutov (SRTG Strupčice)19732:56:19,8469.     5. 
81Faltýsek JanPraha19792:57:39,9670.  24.    
82Chalupka MatějRoztoky19802:58:48,4371.  25.    
79Kaláb JaromírZvole19782:59:04,2772.  26.    
 3Škaloudová PetraChomutov19743:02:08,8173.     6. 
71Laurek JiříJirkov19843:02:16,074. 14.     
54Rudolf MilanLouny19783:06:21,4075.  27.    
38Zenkerová MilušeChomutov (LCV Chomutov)19453:46:25,6276.      3.
45Medová BohuslavaChomutov19793:49:38,8777.     7. 
57Paterová HanaLouny (BK Louny)19643:50:01,8478.      4.
27Sapoušková LenkaMost19724:13:04,2479.     8. 
24Tvardíková JanaJirkov19714:13:08,5280.      5.
25Tvardíková NatálieJirkov20074:13:14,1881.4.      
87Butka MiloslavJirkov19614:40:00,082. - 83.   20.   
88Kubricht MichalPlzeň19854:40:00,082. - 83. 15.     
31Dvořák JanJirkov (HNÍZDIL TEAM)1984nedokončil- -     
33Soukup DrahoslavJirkov (SWEEP Cycling Chomutov)1965nedokončil-   -   
34Tóth MatějChomutov (Skicross Team Chomutov)1999nedokončil- -     
65Hrabák PatrikJirkov1994nedokončil- -     
75Podzimková KamilaMeziboří1993nedokončila-    -  

Koloběžkystartovalodokončilo
1Mmuži 18 a více33
ženy 18 a více11
  
 koloběžky celkem44
 
Koloběžky
Start.
číslo
Jméno a příjmeníMěsto (klub)Nar.Cíl. časUmístění
absol.v kategorii
1M
100Brant LubošBílina19902:12:50,301.1. 
97Klaus PavelChomutov (Běžci Chomutov)19832:16:10,462.2. 
99Ouzká PetraJirkov19812:46:53,743. 1.
98Vávra PetrChomutov19543:15:32,24.3. 

Turisté
JménoNarozenMěsto
Šrejber Luděk1954Teplice

Sportovní akce se zúčastnila také turistická skupina z odboru KČT Chomutov v počtu 21 účastníků, která si prošla část trasy Jirkovského crossmarathonu v délce 24 km.