Výsledková listina Jirkovského crossmarathonu 2016

11. června 2016

Kategoriestartovalodokončilo
 Běžci
1Mmuži 18-391414
2Mmuži 40-491615
3Mmuži 50-591212
4Mmuži 60 a více109
ženy 18-3965
ženy 40-4944
ženy 50-5922
  
 běžci celkem6461
 
 Cyklisté
J 16-1753
1Mmuži 18-351716
2Mmuži 36-452221
3Mmuži 46 a více1515
ženy 18-3599
ženy 36-4511
ženy 46 a více33
  
 cyklisté celkem7268
 
 Koloběžky
1Mmuži 18 a více22
ženy 18 a více11
  
 koloběžky celkem33
 
Turisté66
 
 celkem účastníků145138



Běžcistartovalodokončilo
1Mmuži 18-391414
2Mmuži 40-491615
3Mmuži 50-591212
4Mmuži 60 a více109
ženy 18-3965
ženy 40-4944
ženy 50-5922
  
 běžci celkem6461
 
Běžci
Start.
číslo
Jméno a příjmeníMěsto (klub)Nar.Cíl. časUmístění
absol.v kategorii
1M2M3M4M
64Karas KarelLitvínov (udělat si žízeň)19663:13:46,271.  1.    
82Smrž SpiidyChomutov (Běžci Chomutov)19853:13:53,932.1.      
68Kůrka LiborDobroměřice (Dobroměřice)19713:14:11,723. 1.     
54Doubek PetrPraha 4 (PeakMachine.cz)19773:15:43,764.2.      
49Vakrčka PavelLitoměřice (KT Ústí nad Labem)19643:20:53,275.  2.    
91Réz LudvíkChomutov (TJ DNT cykloteam Chomutov)19693:21:30,726. 2.     
42Flídr JanKralupy nad Vltavou19573:29:41,107.  3.    
70Patera MiroslavLouny (BK Louny)19633:29:48,448.  4.    
89Schovánek JosefPraha19923:30:36,369.3.      
92Hamerník JanHeřmanův Městec19553:31:18,9610.   1.   
74Holý VáclavKadaň (Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň)19783:32:29,011.4.      
45Majer PavelChomutov19783:37:35,3912.5.      
51Kucko MiroslavLiberec 1219583:38:22,8313.  5.    
84Vávrů IvanaChomutov (TJ VTŽ Chomutov)19883:39:18,3814.    1.  
100Runt JiříChomutov (Běžci Chomutov)19763:39:38,8215. 3.     
43Hrdina VilémPraha 8 (Bohnice)19563:41:15,7216.   2.   
69Bartoš MiroslavLouny19533:42:05,7017.   3.   
99Hahn HanaChomutov (Běžci Chomutov)19803:42:31,8718.    2.  
60Bayerová LenkaPraha 10 (TJ Sokol Unhošť)19683:43:46,2919.     1. 
56Čelmák PetrChomutov (Běžci Chomutov)19723:49:25,7220. 4.     
48Klail VojtěchMost (na žízeň)19803:49:40,7221.6.      
57Stehlíková MartinaÚstí nad Labem (Abertamy)19773:50:28,2822.    3.  
86Duršpek JanPlzeň19773:52:24,8523.7.      
59Lehrl JosefChomutov19763:53:17,5824. 5.     
79Veselý TomášLovosice (FK Vchynice)19743:55:05,1025. 6.     
83Jenč JaroslavChomutov19773:55:15,1026.8.      
75Hájevská MarcelaBoleboř (DKH Boleboř)19743:57:10,3327.     2. 
50Svobodová VeronikaVarnsdorf19863:57:23,5228.    4.  
87Kára VladimírPatřín (AC - Patřín)19623:59:29,8229.  6.    
63Šimána MiroslavKadaň (SKMP Kadaň)19654:00:36,9130.  7.    
73Sochůrek PavelÚstí nad Labem19754:06:18,2231. 7.     
71Thumsová MarieLiberec (Traged team Liberec)19644:06:59,932.      1.
77Švejda MartinVchynice (Vchynice)19744:09:08,5333. 8.     
67Mrnková VěraLouny (BK Louny)19724:10:36,6134.     3. 
95Hudák JiříBílina19554:11:23,7335.   4.   
62Beránek JosefKrušovice (Maraton Klub Kladno)19584:12:24,7936.  8.    
97Doubek ZdeněkPraha 9 (PKO Praha)19564:16:08,8937.   5.   
61Skřičík PetrLitoměřice (SYČÁCI)19884:16:13,6838.9.      
96Vysušil MichalStráž nad Nisou19874:16:14,739.10.      
72Malý VojtěchChomutov (SRTG Strupčice)19764:18:35,2440. - 41. 9.     
78Řehoř ZdeněkJirkov (SRTG Strupčice)19784:18:35,2440. - 41.11.      
76Ulma TomášPraha 919644:21:04,442.  9.    
81Uhlík JanChomutov19834:22:48,9743.12.      
52Pucholt JiříUnhošť (TJ Sokol Unhošť)19594:23:47,3944.  10.    
65Ledvinka JosefPraha 4 (SABZO)19724:25:49,3945. 10.     
66Sapoušek MiroslavMost19734:26:55,5046. 11.     
58Szabo LudvíkKlínec19634:27:58,7947.  11.    
53Dolejš JanPraha 9 (TJ Sokol Unhošť)19494:28:18,5948.   6.   
88Nejman MilanPraha (SK ČNB)19824:38:03,3749.13.      
90Rezek MichalŘíčany (Pim Kings)19654:42:37,6450.  12.    
93Rada StanislavChomutov (Chomutov)19694:44:16,3251. 12.     
46Tučný JanPardubice (MK Pardubice)19474:44:22,3252.   7.   
40Piwowarski FrantišekJirkov (SRTG Strupčice)19754:49:32,6253. - 54. 13.     
85Handrychová GabrielaChomutov (Klub letmých houbařů Krč)19674:49:32,6253. - 54.     4. 
80Bauhof RudaChomutov19895:00:34,055.14.      
30Kostka JosefChomutov (VTŽ Chomutov)19475:12:39,7756.   8.   
94Koller PavelBezdědice (Bezdědice)19705:19:37,8157. 14.     
55Doubek Brennerová LenkaPraha 4 (Zelený Pruh)19835:26:41,858.    5.  
47Klail VladimírMost (udělat si žízeň)19545:29:41,4859.   9.   
98Doubková DarinaPraha 9 (PKO Praha)19575:31:53,1860.      2.
41Königsmark JiříJirkov19675:34:31,8961. 15.     
24Anděl MiroslavChomutov1942nedokončil-   -   
39Bartoňová NatálieJirkov2006nedokončila-    -  
44Kujíček TomášSpořice1975nedokončil- -     

Cyklistéstartovalodokončilo
J 16-1753
1Mmuži 18-351716
2Mmuži 36-452221
3Mmuži 46 a více1515
ženy 18-3599
ženy 36-4511
ženy 46 a více33
  
 cyklisté celkem7268
 
Cyklisté
Start.
číslo
Jméno a příjmeníMěsto (klub)Nar.Cíl. časUmístění
absol.v kategorii
J1M2M3M
60Pleskot TomášČernovice19751:28:44,671.  1.    
53Raufstein LukášKlášterec nad Ohří (Nevix Haug-land)19831:31:59,642. 1.     
20Beneš MiroslavChomutov (Sportclub 80)19601:33:40,263.   1.   
15Krejčí KarelKadaň (Sweep Chomutov)19581:34:23,514.   2.   
 8Brant LubošBílina19901:35:44,675. 2.     
63Strapko MichalChomutov19881:36:58,956. 3.     
46Kott JiříChomutov (Cyklopath)19601:36:59,227.   3.   
22Soukup DrahoslavJirkov (SWEEP Cycling Chomutov)19651:38:33,898.   4.   
23Pilek JakubChomutov (SRTG Chomutov)19891:45:26,779. 4.     
11Liška FilipJirkov (Cycling Club Chomutov)19751:45:31,3010.  2.    
72Tóth MatějChomutov19991:46:54,911.1.      
31Drdel MilanJirkov19791:47:04,4112.  3.    
66Dráb JiříChomutov (NEVIX)19721:50:09,2913.  4.    
 7Vintera DanielTeplice (Cyklo Teplice)19781:50:11,914.  5.    
65Chlapec PetrVrskmaň19721:50:12,8215.  6.    
25Vejmelka MarcelJirkov19781:52:50,7316.  7.    
47Dänner MichaelOtvice (CCC - Cycling Club Chomutov)19941:53:16,6717. 5.     
12Exner PetrJirkov19981:53:40,6718. 6.     
33Kořán PetrŽatec (BK Žatec)19831:55:20,8219. 7.     
34Drásta RadoslavChomutov (CCC - Cycling Club Chomutov)19771:56:33,8220.  8.    
40Jabůrek JanChomutov19741:56:39,4121.  9.    
56Lohberger JiříChomutov19791:57:43,4122.  10.    
67Moulis TomášJirkov19801:57:49,6123.  11.    
54Minařík JanChomutov19851:59:41,7724. 8.     
21Beck PavelJirkov19751:59:46,9525.  12.    
 5Babovák LukášChomutov19882:01:30,4526. 9.     
32Kment RadekJirkov19752:02:26,2627.  13.    
57Falcman MilanChomutov19612:04:16,2028.   5.   
30Kralevič JiříDymokury19742:05:15,5129.  14.    
19Benešová JiřinaChomutov (Sportclub 80)19582:05:27,8230.      1.
16Müller MilošChomutov19462:07:20,931.   6.   
64Seeman AdamChomutov20042:07:41,4532.2.      
59Habart MiroslavVýškov19862:08:58,1033. 10.     
27Pelly CtiborSpořice19772:09:59,1634.  15.    
14Štofko JaroslavJirkov19592:13:08,4135.   7.   
13Chmel DavidJirkov19812:13:09,136. 11.     
50Zeman DanielChomutov19802:13:53,9837.  16.    
48Prát VáclavJirkov19612:16:14,2038.   8.   
29Zdráhal KarelJirkov19672:16:18,6739.   9.   
58Ktoda TomášJirkov19842:17:25,1640. 12.     
26Šedivý OndřejChomutov20002:17:45,5741.3.      
10Eisner PavelÚstí nad Labem (Kub Járy Cimrmana)19662:18:51,4142.   10.   
43Hošek PetrJirkov19642:18:56,7043.   11.   
41Sýkora PavelChomutov (ACML Chomutov)19802:20:46,9244.  17.    
35Michal PetrChomutov19462:23:13,7045.   12.   
 4Štefek VojtěchChomutov19932:26:21,6446. 13.     
42Sýkorová JitkaChomutov (Zamrzlá brzda)19792:32:30,1447.     1. 
45Babor DianaJirkov19632:33:27,8048.      2.
 2Kapuš VladimírJirkov19542:36:04,5449.   13.   
 6Oslík JiříChomutov19792:38:23,8050.  18.    
18Kapoun FilipBernartice19872:42:24,3251. 14.     
37Sládek VladimírJirkov19882:42:29,7352. 15.     
49Klausová MartinaChomutov19852:50:22,4853.    1.  
39Blailová JanaJirkov19812:50:43,2654.    2.  
68Hynešová NikolChomutov19872:53:26,2655.    3.  
61Šváb PřemyslHostivice (Echokardio.cz)19653:10:35,956.   14.   
62Švábová BarbaraHostivice (Echokardio.cz)19823:10:38,3957.    4.  
55Kafka JiříJirkov19803:11:42,8058.  19.    
 9Stanco JanChomutov19783:11:46,959.  20.    
44Zenkerová MilušeChomutov (LCV Chomutov)19453:30:19,3960.      3.
 1Sýkora MichalJirkov (SRTG Strupčice)19824:03:46,8961. 16.     
51Grzybowská AlžbětaChomutov (SRTG Strupčice)19894:04:40,8262.    5.  
52Randáčková ŠárkaChomutov (SRTG Strupčice)19894:05:01,2663.    6.  
36Řehořová KláraJirkov (SRTG Strupčice)19864:16:29,2264.    7.  
28Malá MichaelaBoleboř (SRTG Strupčice)19734:16:30,8665.  21.    
69Butka MiloslavJirkov19614:40:00,066. - 68.   15.   
70Butková HanaJirkov19884:40:00,066. - 68.    8. - 9.  
71Butková ZdenaJirkov19874:40:00,066. - 68.    8. - 9.  
 3Sojka MartinJirkov (Nevix)1974nedokončil-  -    
17Vaňata MichalBlšany2002nedokončil--      
24Khun JakubChomutov1999nedokončil--      
38Dvořák JanJirkov (Sweep cycling)1984nedokončil- -     

Koloběžkystartovalodokončilo
1Mmuži 18 a více22
ženy 18 a více11
  
 koloběžky celkem33
 
Koloběžky
Start.
číslo
Jméno a příjmeníMěsto (klub)Nar.Cíl. časUmístění
absol.v kategorii
1M
101Klaus PavelChomutov (Běžci Chomutov)19832:13:17,11.1. 
100Požárková Dušková HelenaVysoká Pec19842:39:57,262. 1.
102Vávra PetrChomutov19543:42:38,743.2. 

Turisté
JménoNarozenMěsto
Homola Miroslav1966Praha 4
Krausová Klára1987Chomutov
Mlejnský Zdeněk1966Davle
Müllerová Lucie1985Jirkov
Šrejber Luděk1954Teplice
Volšičková Barbora1991Jirkov

Sportovní akce se zúčastnila také turistická skupina z odboru KČT Chomutov v počtu 30 účastníků, která si prošla část trasy Jirkovského crossmarathonu.