Výsledková listina Jirkovského crossmarathonu 2012

9. června 2012

Kategoriestartovalodokončilo
 Běžci
1Mmuži 18-391818
2Mmuži 40-491918
3Mmuži 50-5955
4Mmuži 60 a více1010
ženy 18-3933
ženy 40-4944
  
 běžci celkem5958
 
 Cyklisté
J 16-1721
1Mmuži 18-352323
2Mmuži 36-452222
3Mmuži 46 a více1716
ženy 18-351111
ženy 36-4511
ženy 46 a více33
  
 cyklisté celkem7977
 
Turisté55
 
 celkem účastníků143140



Běžcistartovalodokončilo
1Mmuži 18-391818
2Mmuži 40-491918
3Mmuži 50-5955
4Mmuži 60 a více1010
ženy 18-3933
ženy 40-4944
  
 běžci celkem5958
 
Běžci
Start.
číslo
Jméno a příjmeníMěsto (klub)Nar.Cíl. časUmístění
absol.v kategorii
1M2M3M4M
59Helus MilanChrást19762:50:14,971.1.     
31Černý MichalRaspenava19643:02:40,202. 1.    
16Hamerník JanHeřmanův Městec19553:08:53,203.  1.   
58Mrkvička PavelJirkov19903:12:19,904.2.     
23Kujíček TomášSpořice19753:15:53,45.3.     
28De Bolle SethÚstí nad Labem-Všebořice (The TG Running Team)19813:19:02,626.4.     
29Ryzák PavelChomutov19783:20:04,477.5.     
15Hrdina VilémPraha 819563:21:13,818.  2.   
22Jeřábek ZbyněkBradlec19673:22:29,499. 2.    
 9Karas KarelLitvínov (Loučná 956)19663:23:10,4110. 3.    
18Vakrčka PavelLitoměřice19643:23:27,3611. 4.    
49Ulma TomášPraha 919643:26:46,6112. 5.    
39Kůrka LiborDobroměřice (Dobroměřice)19713:30:22,7813. 6.    
30Klabačka ZdeněkVlčnov (TTC Olomouc)19743:33:24,5614.6.     
46Krebs VáclavChlumčany u Loun (ASK Elna Počerady)19653:35:01,7515. 7.    
14Plaček TomášDěčín VI (ASK Děčín)19633:35:38,3316. 8.    
 7Stezka MartinChřibská19843:35:56,8517.7.     
10Jaeger JanÚstí nad Labem19753:40:32,9018.8.     
47Patera MiroslavLouny19633:42:04,6819. 9.    
26Konvalina MatějČeská Lípa19853:43:33,2320.9.     
56Runt JiříChomutov19763:47:17,9821.10.     
35Veselý ZdeněkOsek u Rokycan (Osečtí vytrvalci)19743:50:39,4022.11.     
45Sadílek VáclavLanškroun (TJ Albrechtice)19503:51:01,5523.   1.  
54Thumsová MarieChomutov19643:51:12,4124.     1.
 8Hrček PetrBrandýs nad Labem19613:52:25,9525.  3.   
44Kuchař PetrÚhonice (Maratón klub Kladno)19513:54:35,6726.   2.  
37Krumer MiroslavOstrov u Lanškrouna (MK-Ostrov)19493:54:49,2927.   3.  
51Tudor DanielKadaň (SKMP Kadaň)19733:56:50,2628.12.     
 5Dědic RomanPraha 819743:57:48,9429.13.     
34Vavrochová MonikaPraha 619684:01:29,4230.     2.
12Burda MichalDěčín 619684:05:12,4231. 10.    
43Dolejš JanPraha 9 (TJ Sokol Unhošť)19494:06:38,5632.   4.  
50Sochor DavidChomutov19824:07:19,6133.14.     
61Večeřa FrantišekJirkov (VTŽ Chomutov)19484:09:16,4934.   5.  
21Kulmon PetrKarlovy Vary19654:11:10,135. 11.    
 3Sedlák PavelSlatiňany19714:13:16,2636. 12.    
36Kriško MiroslavSkuteč (42195.sk uteč)19574:16:26,637.  4.   
17Tučný JanPardubice (MK Pardubice)19474:17:59,038.   6.  
41Bartoš MiroslavLouny19534:19:21,5039.  5.   
32Vokurka HonzaJablonec nad Nisou19754:20:52,9040.15.     
60Číp RomanHluboš19704:22:18,6641. 13.    
38Kučera VáclavMšené - lázně19764:28:15,5842.16.     
40Bayerová LenkaPraha 10 (Sokol Unhošť)19684:28:59,6243.     3.
55Brabec PetrChomutov19704:32:01,5544. 14.    
42Vávrů IvanaChomutov19884:33:11,7445.    1. 
 6Szabo LudvíkKlínec19634:34:29,4246. 15.    
11Kostka JosefChomutov19474:35:35,3747.   7.  
33Klauser OndřejSedlčany (Sedlčany)19854:37:58,8148.17.     
19Kotouček JanVráž u Berouna (Česká asociace ultramaratonců)19634:40:29,1649. 16.    
48Vesecký RadekBenátky nad Jizerou19774:45:29,8050.18.     
27Handrychová GabrielaChomutov (Klub letmých houbařů Krč)19674:46:55,5651.     4.
 4Dušková PavlínaPraha 6 - Řepy II19814:57:32,2652.    2. 
13Anděl MiroslavChomutov19425:03:11,9453.   8.  
 2Königsmark JiříJirkov19675:14:57,8754. 17.    
20Kleinová VeronikaVráž u Berouna19785:26:07,5255.    3. 
 1Krejsa VáclavPraha 4 - Háje (Rentia Praha)19525:46:22,3056.   9.  
57Malarik RadoslavJirkov19715:49:14,2657. 18.    
53Bošina JanJirkov19476:02:48,3358.   10.  
52Kyselý IvanJirkov1965nedokončil- -    

Cyklistéstartovalodokončilo
J 16-1721
1Mmuži 18-352323
2Mmuži 36-452222
3Mmuži 46 a více1716
ženy 18-351111
ženy 36-4511
ženy 46 a více33
  
 cyklisté celkem7977
 
Cyklisté
Start.
číslo
Jméno a příjmeníMěsto (klub)Nar.Cíl. časUmístění
absol.v kategorii
J1M2M3M
66Pleskot TomášJirkov19751:28:23,511.  1.    
68Hennlich PetrJirkov19621:28:40,922.   1.   
50Lorenz HubertOberau (Německo) (IBC DIMB Racing Team Garmisch-Partenkurchen)19681:32:36,803.  2.    
36Ferenc TomášOstrov (DNT Kadaň)19801:32:37,114. 1.     
51Strapko MichalChomutov (Straší Chomutov)19881:34:30,355. 2.     
23Réz LudvíkChomutov19691:34:42,606.  3.    
13Soukup LukášJirkov (Hnízdil Team)19921:36:30,17. 3.     
 4Hajný MichalJirkov (MTB Hellfish Aminostar)19771:36:43,18. 4.     
70Rakovan PavolLitvínov19751:36:45,859.  4.    
32Bocian PavelChomutov19831:36:46,910. 5.     
65Galajda JanChomutov19721:37:40,4811.  5.    
12Soukup DrahoslavJirkov19651:40:17,6012.   2.   
 3Janoušek PetrJirkov19701:41:12,7013.  6.    
21Kelbich PetrVysoká Pec19881:41:13,2214. 6.     
26Šípek LuděkChomutov (Straší Chomutov)19881:41:36,5715. 7.     
57Konopásek TomášChomutov19761:41:50,4816.  7.    
 6Havlíček TomášMost19731:42:53,5117.  8.    
24Kelbichová AlenaVysoká Pec (Hnízdil Team)19921:45:13,7618.    1.  
30Hodinář MilošChomutov19721:45:20,8519.  9.    
27Dänner MichaelOtvice19941:45:46,4220.1.      
54Sadowski RichardŽatec19731:45:46,9221.  10.    
29Ouzký StanislavJirkov19741:46:07,922.  11.    
39Dráb JiříChomutov (Nevix Haug-land)19721:46:25,3223.  12.    
15Kučera LadislavChomutov19841:46:28,2624. 8.     
47Baxa MartinJirkov19801:48:40,8225. 9.     
38Kotyza MichaelChomutov (SKP Most)19771:51:14,8926. 10.     
19Kelbich PetrVysoká Pec19611:51:36,5427.   3.   
22Kelbichová VendulaVysoká Pec19861:52:28,3928.    2.  
44Hošek MichalJirkov19681:53:21,829.  13.    
28Rajs RomanOtvice19671:53:25,1630.  14.    
60Vadlejch JiříKadaň19771:53:31,631. 11.     
45Mejstřík PetrChomutov19771:53:47,5432. 12.     
34Dlouhý MartinJirkov19751:53:52,1633.  15.    
 1Růžička PavelÚstí nad Labem19661:54:38,6034.   4.   
25Příhoda JaroslavChomutov19661:55:20,4435.   5.   
14Sadílek JiříJirkov19611:55:58,7036.   6.   
 7Štofko JaroslavJirkov19591:57:31,8237.   7.   
48Drásta RadoslavChomutov19771:58:12,8238. 13.     
37Nohejlová TerezaOstrov (Cykloteam Ostrov)19881:58:24,4839.    3.  
49Pospíšil MartinChomutov19782:00:42,6040. 14.     
55Falcman MilanChomutov19612:01:27,6641.   8.   
17Hořák JakubMost19902:01:29,2642. 15.     
53Vaňata MarekBlšany19742:02:06,143.  16.    
10Hulička LukášKadaň19882:02:59,1944. 16.     
43Budský TomášMost19892:03:00,145. 17.     
20Černý FrantišekŽatec19692:03:09,6646.  17.    
67Geisler RichardMost19632:03:18,7347.   9.   
61Laňka JosefChomutov19502:05:29,1348.   10.   
73Chlapec PetrVrskmaň19722:05:43,6349.  18.    
74Sojka JiříKadaň19762:06:02,150.  19.    
35Burešová MarieChomutov (CK Poplašňák)19722:10:19,5451.     1. 
31Šlajchrt PavelChomutov19562:11:26,3552.   11.   
18Bohuňovský LubošChomutov19612:11:47,3253.   12.   
52Řepíková ZuzanaChomutov (Straší Chomutov)19862:12:11,6654.    4.  
64Lehečka ZdeněkChomutov19852:12:12,3555. 18.     
42Holub JanMost19792:12:13,9256. 19.     
71Brynda JiříOtvice19642:12:40,1957.   13.   
16Prát VáclavJirkov19612:17:18,7358.   14.   
 9Matějková HelenaHeřmanův Městec19662:17:34,5159.      1.
56Hošek PetrJirkov19642:17:50,2660.   15.   
11Cejn JiříChomutov19682:18:17,1061.  20.    
69Lohberger JiříChomutov19792:28:35,6062. 20.     
33Jirsa PetrJirkov19722:29:03,3563.  21.    
40Růžková MichaelaMilín19852:41:37,164.    5.  
41Neužilová PetraMilín19842:41:40,3565.    6.  
63Brunová KateřinaKadaň19822:43:51,9266.    7.  
62Bruna FrantišekKadaň19762:43:52,5467.  22.    
59Laban MiroslavJirkov19882:50:41,5168. 21.     
 8Zenkerová MilušeChomutov (LOKO Chomutov OB)19453:00:21,3969.      2.
72Kafka JiříJirkov19803:03:20,8070. 22.     
 2Růžičková DanielaÚstí nad Labem19563:20:55,3971.      3.
58Medová BohuslavaJirkov19793:27:37,7372.    8.  
75Butka MiloslavJirkov19604:40:00,073. - 77.   16.   
76Butková HanaJirkov19884:40:00,073. - 77.    9. - 11.  
77Butková ZdenaJirkov19874:40:00,073. - 77.    9. - 11.  
78Havránek PetrPlzeň19854:40:00,073. - 77. 23.     
79Kabourková AndreaChomutov19874:40:00,073. - 77.    9. - 11.  
 5Vilímek LadislavJirkov1956nedokončil-   -   
46Budská TerezaMost1994nedokončila--      

Turisté
JménoNarozenMěsto
Dlouhý Radek1956Teplice
Malá Martina1982Teplice
Malý Petr1976Teplice
Řehánek Petr1968Teplice
Schmitzová Andrea1971Teplice

Sportovní akce se zúčastnila také turistická skupina ze spřátelené Chrastavy v počtu 30 účastníků, která si prošla část trasy Jirkovského crossmarathonu.